Jesteś tutaj: bio-uroda.pl > Zdrowie > Alergia na jedzenie

Dieta jogurtowa

Moda na jogurty doprowadziła do tego, że każdy chętnie je jada. NA śniadanie, na przekąskę, na kolację. Można to wykorzystać do wykonania trwającej nie więcej, niż dwa dni diety jogurtowej. Spowoduje ona spadek kilogramów raz oczyszczenie organizmu. Z jelit zostaną usunięte zbędne elementy, jak również dostarczone będą pozytywne, zdrowe kultury bakterii i witaminy A, E, D i witaminy z grupy B, które ciężko dostarczać w pożywieniu.

Dieta jogurtowa opiera się na jedzeniu przez cały dzień lub dwa przede wszystkim jogurtów  i piciu koktajli jogurtowych. Do ich przygotowania można użyć dowolnie wybranych owoców albo warzyw  i zmiksować. Dozwolone jest również włączenie do jadłospisu pieczywa razowego, chudego twarogu i jednej piersi z kurczaka, którą należy ugotować, nie wolno jej smażyć.

Dzięki diecie jogurtowej organizm dostaje bardzo dużo składników mineralnych oraz białka, które przydaje się osobom uprawiającym sport. Jednocześnie trzeba pamiętać, że o ile elementy diety można stosować na co dzień, samej diety nie wolno przeciągać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.