Jesteś tutaj: bio-uroda.pl > Pielęgnacja > Krem do depilacji

Koniec z używkami

Nie da się ukryć, że zdrowy styl życia wymaga pewnych poświęceń. Czasami są one niewielkie, czasami bardziej wymagające, wszystko zależy od stylu życia przed postanowieniem, że przekształci się  je na zdrowsze.

Z całą pewnością niezbędne jest skończenie z używkami, czyli papierosami i alkoholem. Papierosy zatruwają organizm przy każdym zaciągnięciu się dymem i nawet okazyjny papieros, jeden dziennie, może przyczynić się do pogorszenia funkcjonowania organizmu, a do tego powoduje nieładny oddech i żółte zęby, Równie szkodliwy jest alkohol, przede wszystkim w nadmiarze. Jedna lampka czerwonego wina może wspierać układ krwionośny, ale to wszystko. Przekraczanie tej ilości, picie więcej, picie codziennie ma nie tylko wpływ na zdrowie, ale jest jednocześnie poważnym uzależnieniem.

Do używek, chociaż łagodniejszych można zaliczyć również kawę. Ograniczenie jej ilości jest istotne dla zdrowia, zwłaszcza jeśli wypija się jej więcej niż dwie filiżanki dziennie. Kawa ma swoje walory zdrowotne, lecz w nadmiarze może być szkodliwa.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.