Jesteś tutaj: bio-uroda.pl > Dieta a zdrowie > Zbilansowana dieta

Odchudzające jabłka

Jabłka znane są ze swojej odchudzającej i zdrowotnej mocy. Mogą również dobrze oczyścić organizm. Decydując się na wybranie właśnie takiej diety, trzeba pamiętać, że nie może być stosowana więcej niż dwa dni. Możliwe jest również skorzystanie z niej w dwóch wariantach.

Pierwszy to jabłka i sok. W ciągu jednego dnia należy jeść tylko i wyłącznie jabłka oraz pić na przemian sok i wodę mineralną, niegazowaną. Pomaga to skutecznie pozbyć się przynajmniej części toksyn, a jednocześnie nie dostarczyć ciału dużą dawkę witaminy C, która może przydać się jako wsparcie odporności i urody.

Drugi sposób na dietę jabłkową to sok jabłkowy, jabłka, jak również inne, chude i lekkie elementy. Poza jabłkami, które można jeść bez ograniczeń, jak również poza sokiem i minimum 1,5 litrem wody należy jeść warzywa oraz chude produkty. Na śniadanie można zjeść z powodzeniem chrupkie pieczywo, kawałek sera i jabłko. Na podwieczorek samo jabłko, na obiad ryż z warzywami na parze i znowu jabłko, a na kolację surówkę z dodatkiem jabłka. Dzięki temu jabłko będzie cały czas w jadłospisie, lecz dzień nie będzie monotonny.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.