Jesteś tutaj: bio-uroda.pl > Dieta a zdrowie > Istotne mięso

Zielona kawa

Sposobów na odchudzanie się jest wiele. Poza dietami i tabletkami, niejedna osoba zdecydowała się na odchudzające napoje. Nie dotyczy to tylko proszków z apteki, które mają hamować łaknienie albo spowalniać wchłanianie tłuszczu, lecz również kawy. Kawy prawie zwykłej, ponieważ jest to zielona kawa. Niedawno pojawiła się na rynku i niemal z miejsca została zakwalifikowana jako produkt skutecznie odchudzający. Jest dobrą alternatywą dla zwykłej kawy, która również posiada swoje walory odchudzające, dzięki zawartości kofeiny.

Zielona kawa, mielona i parzona dobrze przed wypiciem zapewnia dodatkowe możliwości odchudzające. Przede wszystkim stymuluje ona proces odchudzania, działając tym samym nieco jak zielona herbata. Zielona kawa, podobnie jak ten rodzaj herbaty zawiera przeciwutleniacze, które zabezpieczają organizm przed rozwojem niektórych chorób, jak również pobudzającą kofeinę.

Minusem jest jednak jej smak. Jest nieco odmienny od zwykłej kawy i nie każdemu przypada do gustu. Dodatkowo zielona kawa ma znacznie wyższą cenę, niż zwykła.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.